Büyü bozma.

Büyüleri açıklarken bir sürü büyü ismi vermiştik. Ayırma aşk bağlama büyüsü veya soğutma papaz mezar adet kanı büyüsü ile kısmet bağlama ve benzeri her konuda bu büyüler yapılabilir. Çok büyü çeşitleri olduğu için aynı şekildebüyü bozma çeşitleri de çok fazladır. Doğru medyum olan ise tespit edilen büyü mümkünde fiziki olarak bulunup batıl edilmeli. Böyle olursa daha etkili olunur. Fiziki olarak büyü yerinin tespiti yapılamazsa veya bulunduğu yerden çıkarılamıyorsa, normal büyü bozma yöntemleri kullanılır. Daha sonra buna ilave olarak büyü önleme yapılsa iyi olur. Büyü önleme nedir derseniz büyüden korunma, yani size büyü tutmaması için yapılacak olan formüllerdir. Elbette ki büyü bozmayı işi bilen bir hocanın yada medyumun yapması lazım. Yarım doktor candan yarım hoca imandan eder misali kaş yapayım derken göz çıkarılabilir. Bu sebeple büyü bozan medyum hocanın işin ehli olması şarttır. Öncelikle büyü kaç tane var, nelerle yapılmış, eski büyü yada yeni büyü mü, nasıl yapılmış gibi ayrıntılara bakarım, ondan sonra gerekli büyü bozma işlemlerini itina ile hazırlayıp yollarım. Şunu hiçbir zaman unutmayın ki, her büyü bozulabilir. Hani biri size derse papaz büyüsü bozulmaz, adet kanı büyüsü bozulmaz, veya benim yaptığım büyüyü kimse bozamaz. Size derim ki, arayın beni bakın nasıl bozuyorum. Kaşık büyüsüymüş iplik büyüsüymüş fark etmez. Yeter ki arayın, en kısa zamanda bütün büyüler bozulsun.

Büyü belirtileri.

Büyü yapılan insanlar kendi üzerlerinde büyü olduklarını şu belirtilere bakarak anlayabilirler. Büyü testi diye adlandırabileceğimiz bu belirtilerin geneli sizde varsa yüksek ihtimalle büyü vardır. Ve o insan, büyü bozma yollarıaramalıdır. Büyü belirtileri bayanlar ve erkekler arasında bazı yerlerde değişik belirtiler gösterse de biz yinede ortak olan büyü belirtilerini yazalım.

1-eve girince sıkıntı gelip evden çıkınca rahatlama durumu. Evinize gelen kişilerde bile bazı rahatsızlıklar gözlenebilir. Eve girdiğiniz zaman sanki duvarlar üzerinize geliyormuş gibi olabilir. Özellikle yatak odasında bir sıkıntı oluyor da yatamıyorsanız bilin ki, çok büyük ihtimalle büyü vardır.

2- Ev içinde üyeleri arasında çok küçük sebeplerle yada sebep yokken geçimsizliklerin olması ve bunların sürekli tekrarlanması.

3-Ev yada dükkanda bereketsizliğin olması ve sık olarak eşyaların bozulması. Belirsiz seslerin duyulması da olabilir. Bunlar, bulunan o yerde olduğunun da belirtilerdir. Diğer aşağıdaki vereceğimiz belirtiler ise kişilerin üstlerindeki genel olarak görülen belirtilerdendir.

4- İşinde gücünde rızık işlerinde ve kısmetlerinde terslikler ve hatta gündelik hayatında olması gerekenden fazla talihsizliklerin yaşanması. Neye el atsanız kurur ve elinizde kalır.

5- Bereketsizlik yine görülen büyü belirtilerindendir. Kazanç ne kadar çok olursa olsun neticede pek bir hayrı olmaz ve genel olarak cüzdan boştur.

6- Uykulardaki bozukluk ve düzensizlik. Geceleri uyumakta zorlanılır, sabah ise kalkmakta zorlanılır. Uyandığınızda yorgun olma durumlarıyla karşılaşılır.

7- Sık olarak, kötü, karışık rüyalar ve kabuslar görme (özellikle cinlerle ilgili bir durum var ise, uçurumdan ya da boşluğa düşme kediler ya da köpekler yada yılanlar sık görülür)

8- Ağırlık tembellik isteksizlik uyuşukluk yorgunluk halleri olur.

9- Bir çok konuda çeşitli korkular karamsarlık vesvese asabilik, iç sıkıntı kalbi sıkışıyormuş gibi olma durumları.

10- İnsanda, davranış bozuklukları dengesizliklerde olabilir.bir gün iyi bir gün kötü olmak yada aynı olaya sürekli farklı tepki vermek gibi.

11- Baş ağrıları sık görülür. Birçok kişiye doktorlar migren diye teşhis koysalar da sıklıkla bu tip durumlardan kaynaklanma sebebi daha fazladır. Defalarca tecrübe ettiğim bir durumdur.

12-Ense kökünde omuzlarda kollarda yada ellerde veya parmak uçlarında, ağırlık elektriklenme uyuşukluk yada yanmaların olması. (özellikle ense kökü sırtın ortası ve omuzlar cin musallatlarının verdiği etiklerdendir)

13-unutkanlık ta sık yaşanan durumlardandır.

14-Konsantre olma zorluğu yaşanır. Kişiler bir işle meşgulken o konuya yoğunlaşamayıp dikkatleri dağılır. Dalarlar yada akılları başka yere gider.

15. Göğüs kısmında baskılar daralmalar yanmalar.

16- Uykuya dalarken irkilme sıçrama ve kasılmalar.

17- Cinsel ilişki esnasında eşinin birden kendini geriye çekmesi kasılması.

Büyü belirtileri bunları bunlardır.

Büyüden korunmak.

Korunma ayetleri, tılsımları, vefkleri, muskaları, kaza ve belalardan korunmak için yada büyü sihir bağlılık nazar gibi kötü etkenlerden, cin peri gibi ruhanilerin zararlarından korunmak için yazılır. Bir insan üzerinde yada dükkan ev gibi yerlere büyü bozma yapıldıktan sonra büyüden korunma yapılsa çok yararlı olur. Çünkü büyü bozulunca, sonra eğer koruma olmazsa, tekrar büyü yapılırsa, yine büyü etki eder. Yani yeniden büyü bozma yöntemleri  uygulanması gerekir. Yanibüyüden korunma yolları yapılması gerekir. Büyüden korunmak için okunacak dualar veya ayetler veya esmalar vardır. İnsanlar bunları okuyarak korunmaya çalışabilir. Büyüden korunmak için, Ayetler dualar ile koruyucu vefkler tılsımlar muskalar kullanılabilir. Büyüden korumak için yapılan vefk tılsım muska tarzı korumalarda, kişi gerekli olan uygulamayı yaptığı sürece korunur. Büyülerden korunmak için başka bir yolda insanlara veya korunması istenen ev dükkan sabit yerlere cinler gibi alemlerden koruma vermektir. Bu korumalar, cin peri gibi ruhi varlıklardır. Bunlar üzerinizde kaldığı sürece size yapılan büyüler tutmaz. Büyü korunması olan kişilere büyü yapıldığı zaman çok az etki tutup sonra bozulabilir. Yada hiç tutmaz. Herkesin başına gelebilecek olan büyü size de yapılabilir. Bu, en yakın akraba eş dost bile olabilir. En iyisi başınıza gelmeden, büyü sigortanızı yaptırın.

HEMEN İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN ARAYIN

0552 439 72 46